Ogłoszenie:

Manufaktura na każdą okazję

dodano: 2017.08.08 ważne do: 2018.08.08 wyświetleń: 55
45 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza restauracja to nie tylko wyjątkowe wnętrza nawiązujące do nurtu zwanego w kulturze steampunkiem, a charakteryzujące się wyeksponowanymi cylindrami, googlami, szelkami i zegarami. Wystrój Manufaktury przenosinaszychGości do epoki wiktoriańskiej, a ceglano – miedziana architektura sprawia, że w miejscu tym panują niepowtarzalna atmosfera i klimat.

Idealna, oddalonaod centrum lokalizacjasprawia, że organizowanetu przyjęciaweselne, stypy, lub inne imprezy okolicznościowe nabierającharakteruuroczystych i prywatnych.
Naszakuchniato wykwintne, precyzyjnie opracowane dania, podane w eleganckiejoprawie. Na życzeniegościw całości dostosowujemymenu do wytyczonych gustów.

Restauracja Manufakturadysponuje dwiema klimatyzowanymi salami. Duża sala dedykowana jest imprezom bankietowym. Technika sceniczna umożliwia organizację każdego wydarzenia artystyczego.

Naszym gościom zapewniamyogrodzony parking.
W sezoniewiosenno - jesiennymudostępniamy również piękny ogród z grillem, który wielokrotniepełnił już rolę baśniowego pleneru zdjęciowego.
Kontakt
Restauracja Manufaktura
ul. Bystrzycka 22, 58-100 Świdnica, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.